8:00 - 23:59

Qira e Lirë e Makinave në Sarandë

Rezervoni në internet - Kurseni deri në 40% Tani

Filters
kupon

Makinat tona me qira

Zgjidhni ndonjë nga makinat tona të paraqitura

kompakt
Të marrë një kuotë
Ford Focus
i ndërmjetëm
nga dita
1,689leke
Opel Meriva
kompakt
nga dita
1,689leke
Peugeot 207 AB 027 FT
kompakt
nga dita
1,689leke
Renault Megane AA 188 DL
kompakt
nga dita
1,689leke
Seat Ibiza
kompakt
nga dita
1,689leke
Toyota Corolla AA 963 VR
kompakt
nga dita
1,689leke
Toyota Corolla AB 716 CI
kompakt
nga dita
1,689leke
Toyota Yaris
kompakt
nga dita
1,689leke
Ford Focus AA 962 VR
i ndërmjetëm
nga dita
1,952leke
Ford FOCUS AB 908 DF
i ndërmjetëm
nga dita
1,952leke
Skoda Fabia
i ndërmjetëm
nga dita
1,952leke
Citroen GRAND PICASSO (5 Seats)
Citroen GRAND PICASSO (7 Seats)
Opel Zafira AB 038 FT (7 Seats)
Renault Master (For groups - daily trips))

Markat e automjeteve

Ne punojmë me markat e mëposhtme

Pse na zgjodhet ne

Ne jemi # 1 në dhenien me qira të automjeteve të klasit të lartë

Sigurimi i përgjegjësisë për të përmirësuar sigurinë tuaj

Udhëtoni me qetësi me ne. Ne ofrojmë sigurim nga përgjegjësia civile për të gjitha automjetet tona, dhe opsionet e sigurisë si vendi i fëmijëve për të akomoduar tërë familjen tuaj.

Kilometra pa limit per të gjitha automjetet tona brenda vendit

Shijoni udhëtimin tuaj pa menduar se sa kilometra mund të udhetoni, sepse keni largësi të pakufizuar për të pasur një përvojë të kënaqshme.

Punësoni një makinë në vendin tuaj të dëshiruar

Zgjidhni vendndodhjen e preferuar të makinës me qira në formularin e kërkimit. Nëse nuk mund të gjeni vendndodhjen tuaj të dëshiruar, ju lutem na kontaktoni, do ta gjejmë zgjidhjen.

Gjatë sezonit të verës, ju sjellim falas automjetin në hotelin ose apartamentin tuaj në Sarandë, Ksamil, Vlore and Durres

Bëni rezervimin tuaj online tani

Rezervoni në internet dhe kurseni kohë, kontrata juaj është tashmë e gatshme në mbërritjen tuaj!

Oferta ekskluzive

Përfitoni nga promovimet tona para se të mbarojnë

Cfarë thonë klientët tanë

Mendime dhe vrejtje të vërteta nga rrjetet tona sociale

  Shërbim fantastik. Ne përdorëm makinën e re me qira / Shërbimi me qira i pajisjeve. Me të mbërritur ne u takuam nga përfaqësuesit e Car Hire dhe Tots Store. Marrja me qira e makinave ishte kaq e lehtë - nuk ka shitje nën presion, nuk ka shtesa të pafytyra vetëm të pastra, shërbim i thjeshtë dhe personal. Pasi përfaqësuesi i makinave me qira kishte të dhënat tona, statti i Tots Store na çoi në makinën tonë, në të ishin pajisjet që kishim marrë me qira dhe sediljet e makinës të instaluara paraprakisht. Një demonstrim i shpejtë i karrocave u bë dhe ne u larguam. A do të përdorim përsëri? po, pa asnjë hije dyshimi. Shihemi vitin tjeter!

  Avatari i D'Albero D'Albero
  30/03/2023

  Der beste Service und die beste Qualität der Autos ,sehr freundlich und verständnisvoll ,ich bin sehr zufrieden mit ihrem Service und ihrer Korrektheit 👍

  Eldi Imeri Avatar Eldi Imeri
  30/03/2023

  Unë rekomandoj shumë shërbimin e ofruar. Makina me cilësi të lartë, sherbim komod dhe korrekt.

  Avatari i Alma Berberit Alma Berber
  30/03/2022
®2022 E drejta e autorit nga Blue Line Car Rental | Të gjitha të drejtat e rezervuara.